najemcy

Wspólnota
Wyjątkowy charakter Pasażu Pokoyhof tworzą najemcy, którzy prowadzą w nim wiele zróżnicowanych aktywności.

Budynek robi pozytywne wrażenie, ze względu na swój specyficzny charakter i widoczną dbałość o zachowanie dawnych elementów dekoracyjnych. Nietypowy, "loftowy" klimat biurowych przestrzeni, wyróżnia Pasaż pośród innych budynków.
Martin, Limango
On-line fashion & lifestyle retail store
Pokoyhof to budynek z duszą i charakterem. Członkowie naszej redakcji świetnie się tutaj czują i odpowiada im charakterystyczna, spokojna atmosfera. Jednocześnie, dzięki doskonałej lokalizacji budynku dotarcie do opisywanych wydarzeń nie sprawia im problemu.
Arkadiusz, Polskapresse
Publishing house of Gazeta Wrocławska and many other popular media
Spodobały nam się przestronne wnętrza, wysokie kondygnacje i ceglane dekoracje. Budynek ma niesamowity klimat. Byliśmy w kilku innych miejscach, ale Pokoyhof był pierwszy, i każda następna lokalizacja okazywała się mniej atrakcyjna. Lokalizacja, klimat i estetyka wyróżniają Pasaż spośród innych inwestycji. Panuje w nim niezmiernie miła atmosfera.
Dominik, Clearcode
Rich web and Mobile Development Software House
Pasaż Pokoyhof nie jest kolejnym typowym biurowcem podzielonym między anonimowych najemców. Zróżnicowana mieszanka działalności poruszających się w przeróżnych branżach, zawiera zarówno młode, świeże kreatywne biznesy IT, jak również miejsca rozrywki, tworzące pozytywną atmosferę. W efekcie powstaje tu społeczność, której członkowie budują pozytywną, otwartą atmosferę.
Od kancelarii prawnych i podatkowych, przez pracownie architektoniczne i artystyczne, redakcję gazety, firmy e-commerce, twórców oprogramowania i rozwiązań interaktywnych, aż po kreatywne studio i pracownie artystyczne, Pasaż Pokoyhof przemawia do każdego rodzaju biznesu. Niezależnie od charakteru działalności, w naszym budynku znajdzie się dla niej odpowiednia przestrzeń.


Powierzchnia biurowa
Jedyny zabytkowy budynek we Wrocławiu, który oferuje przestrzeń biurową o autentycznym charakterze loftów.


Dzięki przestronnym, jasnym powierzchniom o wysokości 4 metrów i industrialnemu wystrojowi z akcentami historycznymi nasz obiekt inspiruje i zapewnia świetną atmosferę do pracy. W wyniku drobiazgowego remontu, lokale biurowe zapewniają niezbędne nowoczesne wyposażenie. Otwarte rzuty pomieszczeń umożliwiają ich łatwe przystosowanie do potrzeb konkretnych najemców.
Pasaż Pokoyhof liczy 14.500 metrów kwadratowych powierzchni na 7 kondygnacjach. W toku remontu przygotowujemy do wynajęcia lokale na górnych kondygnacjach, w tym poddasza, które wyróżniają się bardzo oryginalnym projektem z efektownymi skosami i dużymi otwartymi pomieszczeniami.


Przestrzenie usługowe
Biznes w odpowiedniej oprawie.

W sercu tętniącej życiem Dzielnicy Czterech Wyznań istnieje miejsce o unikalnym charakterze, które zapewnia przestrzeń odpowiednią dla każdego rodzaju działalności komercyjnej. Bank, sklep meblowy, szkoła tańca i baletu, akademia fryzjerska współistnieją tutaj z popularną klubogalerią czy miejscem ekspozycji sztuki.
Przestrzenie umiejscowione są wokół olbrzymiego dziedzińca pokrytego granitową kostką brukową, lub położone na wyższych kondygnacjach dostępnych za pomocą odnowionych klatek schodowych lub nowoczesnych wind. Każda z nich posiada swój indywidualny charakter, który zapewne pogłębi wrażenie, jakie wywrą Państwo na swoich klientach lokując swój biznes w Pasażu Pokoyhof.